Paldies visiem atbalstītājiem, vietējiem uzņēmējiem par kopā paveikto sirds darbu!

Atskatoties uz paveikto, pateicoties atbalstītājiem, draugiem 2017.gadā Fondam “Iespēju tilts” izdevies paveikt nozīmīgus darbiņus. Fonds nemitīgi meklē iespējas kā personām ar invaliditāti pilnveidoties, integrēties, kā sevi attīstīt gan fiziski, gan radoši.

Fonds 2017.gada 26.novembrī valmieriešus aicināja uz otro Labdarības koncertu “Mums katram citāds liktenis ir lemts”. Koncerta mērķis bija ne tikai lūgt palīdzību, bet pretim sniegt prieku, pateicību, pašu ieguldījumu. Koncerts organizēts, lai atbalstītu ģimenes Valmierā, kuras rūpējas par bērniem/jauniešiem ar īpašām vajadzībām, noorganizējot vasaras nometni rūpju bērniem. Koncerts bija lielisks, un vasaras nometne notiks pateicoties arī uzrunātajiem Valmieras uzņēmējiem, kuru dāvātās dāvanu kartes/pakalpojumi piepildīja loterijas grozu. Paldies saka Fonds, dienas centra jaunieši un vecāki - Kantīne B kolektīvam, personīgi Ivetai Bošas kundzei, krodziņa “Pils Ķēķis”, Narvessen Baltija, Vidzemes olimpiskā centra, Valmieras drāmas teātra, SPA salona “Līga”, salona “Dīva”, Agroserviss Valmiera, Valrek, Vidzemes Papīrs, ziedu veikala “Amarillis”, salona “Spogulīt, spogulīt…”, tirdzniecības centra “Valleta”, maiznīcas “Liepkalni”, Vaidavas ceramic, kafejnīcas “Mellene” kolektīviem. Noteikti varam apgalvot, ka mēs dzīvojam labu cilvēku zemē - kopā saziedoti 1571,71 Eur!

Īpašu paldies Fonds saka arī Vidzemes Augstskolas studentēm Katrīnai Valainei, Katrīnai Mārtinsonei, Ievai Palmai un pasniedzējam Edgaram Ražinskim. Lai studentos attīstītu pārliecību par savām pārdošanas un sevis prezentēšanas spējām, studiju kursā – pārdošanas prasmes, 2017.gada novembrī, jaunieši tās apguva piedāvājot dienas centra jauniešu veidotos radošos darbiņus Valmieras ielās. Neticami, bet valmieriešu atbalsts ir patīkami pārsteidzošs! Paldies visiem, kuri ieklausījās jauniešos, tādējādi papildinot vasaras nometnes budžetiņu! Paldies visiem valmieriešiem, kuri atbalstīja koncertu un Fonds visiem novēl satikt viens otru ar smaidu, jo smaids atlīdzina, smaids apbalvo, smaids uzmundrina!

Dienas centra jaunieši Latvijas simtgades svētku priekos!

Fonds “Iespēju tilts” kopā ar Dienas centra “Stropiņš” jauniešiem aizvadījis ražīgu 2017.gadu. Ir gan radoši strādājuši, gan svinējuši svētkus!

Fonds ik gadu meklē iespējas kā personām ar invaliditāti pilnveidoties, kā sevi attīstīt gan fiziski, gan radoši un tā pateicoties A/S “Latvijas valsts meži” Sociālās palīdzības programmai, ko administrē Fonds Ziedot.lv, izdevies paveikt divus ļoti nozīmīgus darbiņus.

Pirmkārt, esam radījuši paši savus stilizētos linu auduma tērpus. Jauniešiem ļoti patīk piedalīties visās aktivitātēs, tajā skaitā deju nodarbībās, līdz ar to radās nepieciešamība pēc saviem tērpiem, lai priecētu sevi, draugus un vecākus. Un pirmā lielā uzstāšanās bija Labdarības koncertā “Mums katram citāds liktenis ir lemts”.

Otrkārt, Fonds 2017.gada 26.novembrī valmieriešus aicināja jau uz otro Labdarības koncertu “Mums katram citāds liktenis ir lemts”. Koncerta mērķis bija ne tikai lūgt palīdzību, bet pretim sniegt prieku, pateicību, pašu ieguldījumu. Skatītājus priecēja “Stropiņš” jaunieši, Valmieras SPII “Bitīte” mazie mākslinieki, Valmieras vājdzirdīgo internātvidusskolas audzēkņi un vairāki viesmākslinieki. Koncerts organizēts, lai atbalstītu ģimenes Valmierā, kuras rūpējas par bērniem/jauniešiem ar īpašām vajadzībām, noorganizējot vasaras nometni rūpju bērniem. Citējot koncerta vadītāju mākslinieci Ainu Božu, - “ir tik brīnišķīgi, ka koncertu klausījās daudzi cilvēki. Redziet, dzīve ir tāda, ka mēs nekad nezinām, kas mūs gaida aiz nākamā pagrieziena. Mūsu likteņa līnijas ir atšķirīgas, bet mūs vieno tas, ka visi esam cilvēki, un šī ir tā iespēja palīdzēt tiem, kam atbalsts ir vajadzīgs šodien”. Pasākuma afiša.jpg
Koncerts bija lielisks, un vasaras nometne notiks pateicoties arī uzrunātajiem Valmieras uzņēmējiem, kuru dāvātās dāvanu kartes/pakalpojumi piepildīja loterijas grozu. Noteikti varam apgalvot, ka mēs dzīvojam labu cilvēku zemē - kopā saziedoti 1571,71 Eur! Foto no pasākuma
Paldies visiem atbalstītājiem, vietējiem uzņēmējiem par kopā paveikto sirds darbu!